Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jsou mi čtyři měsíce :-))

ObrazekJsem už krásný velký modrooký kluk, je se mnou prý i sranda. Často se směju, mám za sebou první pokusy o zasmání nahlas. Strašně moc, pořád a  všude a všem něco vyprávím se šíleným výrazem v obličeji a oni mě poslouchají ... nevím po kom jsem tak ukecaný   

Spinkám ve svém pokojíčku sám, celý měsíc jsem spinkal špatně, ale teď se to zase spravilo, zase se mi daří usínat sám v postýlce bez nošení. Budím se kolem osmé. Přes den pořád ještě spinkám asi tak ¾ hodinku a pak jsem hodinu a půl vzhůru ... venku vydržím v kočárku i 3 hodiny, mám perfektní nový fusák od babičky Lenky, tak to si v něm lebedím. Nejlíp se mi spinká v kočárku na balkoně, kde jsem celkem často.

Papám přes den tak co hodinu a půl a v noci co tři. Pořád dostávám jen mlíčko. Strašně málo kakám, maximálně 1x týdně, všechno mlíčko strávím, ale prý je to v pořádku.

Začal jsem používat ke hraní ručičky, už všechno ohmatávám a pochytávám. Chvilku i sám hračky udržím. Mám hrací deku s hrazdičkou, která mě moc baví, hlavně , když na ní ležím u zrcadla a můžu si povídat s tím druhým chlapečkem, který má úplně stejnou hrací deku a hraje si se mnou  Jinak ručičky mám pořád v pusince a už tam strkám i všechno ostatní co tam vejde ... Umím si vytáhnout z pusy dudlík, ale zatím ho tam neumím strčit, tak když mi to nejde se strašně rozčiluju. Objevil jsem televizi, její sledování mě strašně baví, vydržím koukat dlouho.

 

Fotky říjen ZDE